سئو - اعتماد سازان

ما اعتماد می‌سازیم

We Build Trust

درباره ما

About Us

شرکت اعتماد سازان با بیش از یک دهه سابقه در زمینه سئو فعالیت دارد و به عنوان یک نهاد معتبر در این حوزه شناخته می‌شود. هدف اصلی این شرکت ایجاد یک فضای حرفه‌ای، امن و دوستانه برای خدمت رسانی به شرکای تجاری خود است.
این تجربه به شرکت این امکان را می‌دهد که با دقت به نیازها و خواسته‌های شرکای خود پاسخ دهد و خدماتی با کیفیت و کارآمد ارائه کند.

بنیان گذاران

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک توسط آقای دکتر محمد دقاق زاده و آقای دکتر حسین دقاق زاده تاسیس و راه اندازی شده است و در حال حاضر مدیریت و راهبری می شود.

ارزش‌ها و فرهنگ سازمانی

Organizational values ​​and culture

ارزش اصلی در شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک، اعتماد (Trust) است و شعار ما اعتماد می سازیم ( We build trust ) همیشه سرلوحه همه امور شرکت بوده است.
فرهنگ سازمانی داخلی شرکت اعتمادسازان بر پایه صمیمیت و رابطه گرم و خوب پایه گذاری شده است و همکاران از محیط گرم و دوستانه که در آن می توانند به رشد و ارتقاء و پیشرفت کاری خود بپردازند همیشه رضایت داشتند.

صفات زیر همیشه جزء فرهنگ سازمانی این شرکت بوده است

مجوزها

شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک با شماره ثبت 535321 و شناسه ملی 14005277190 و مجوز نشر دیجیتال به شماره 8690/50 و مجوز های متعدد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد ها و سازمان های دیگر به مشتریان خود خدمت رسانی می کند.

اسکرول به بالا
فرم درخواست سئو