سئو - اعتماد سازان

طراحی سایت پزشکی توسط گروه برنده جوایز این حوزه

doctor-working-with-laptop-computer-writing-paperwork-hospital-background
۱۱ دی ۱۴۰۱ - شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک

قطعا می‌دانید که ترافیک ورودی به کسب و کارتان با داشتن یک سایت حرفه‌ای چقدر افزایش پیدا می‌کند. بیمارستان یا مرکز درمانی به یک سایت حرفه‌ای، کاربرپسند و جذاب برای جذب بیماران احتمالی و کشاندن آنها  به مطب نیاز دارند. تیم طراحی سایت ما می‌تواند سایت‌های جذاب، سازگار (با گوشی، تبلت و کامپیوتر) و حرفه‌ای را به مشتریانش ارائه کند تا بیماران بتوانند به راحتی شما را پیدا و با شما ارتباط برقرار کنند. با بیش از 1128 سایت راه‌اندازی شده و بیش از 1020 نظر ثبت شده کارفرمایانمان، یکی از معتبرترین انتخاب‌ها برای طراحی سایت پزشکی هستیم. برای آشنایی بیشتر با خدمات طراحی سایت پزشکی تیم ما به خواندن این مقاله ادامه دهید. شما می‌توانید با برقراری ارتباط به صورت آنلاین یا تلفنی، نیازتان از طراحی سایت پزشکی را با ما در میان بگذارید.

نگاهی به خدمات طراحی سایت پزشکی بیاندازید.

نگاهی به خدمات طراحی سایت پزشکی بیاندازید.

با انتخاب تیم طراحی سایت ما می‌توانید از حضور کارشناسان و توسعه دهندگان مجربی مطمئن باشید که یک سایت ریسپانسیو و کاربرپسند را برای جذب بیماران بیشتر طراحی و راه‌اندازی می‌کنند. در ادامه می‌توانید با خدمات طراحی سایت پزشکی ما بیشتر آشنا شوید:

خدمات طراحی سایت پزشکی

یک سایت سفارشی برای مرکز خدمات درمانی شما با استفاده از خدمات طراحی سایت پزشکی ما.

خدمات باز طراحی سایت پزشکی

به روزرسانی و کاهش مشکلات سایت پزشکی به کمک خدمات طراحی مجدد سایت پزشکی

خدمات 30 روزه طراحی سایت پزشکی

با خدمات 30 روزه طراحی سایت پزشکی ما یک سایت جدید برای مرکزتان داشته باشید.

خدمات طراحی سایت پزشکی ما شامل چه مواردی می‌شود؟

صرف نظر از اینکه از کدام خدمات طراحی سایت پزشکی ما استفاده کنید، خدمات زیر را دریافت خواهید کرد:

 1. پروفایل مدیریت حساب کاربری
 2. پروفایل مدیریت پروژه
 3. گروهی شامل از طراحان و توسعه دهندگان حرفه ای طراحی سایت پزشکی

سایت شما همچنین شامل ویژگی های زیر خواهد بود:

 1. ریسپانسیو و موبایل پسند بودن سایت
 2. متناسب با استانداردهای درمانی
 3. بهینه شده برای موتورهای جستجو (SEO)
 4. طراحی جذاب
 5. سرعت بارگذاری بالا

علاوه‌براین، می‌توانید بعضی از ویژگی‌های دیگر را برای سایت پزشکی خود انتخاب کنید تا تیم ما آن را در طراحی سایت بگنجانند:

 1. سیستم مدیریت محتوا (CMS)
 2. یکپارچه سازی پایگاه داده
 3. وجود افزونه Ecommerce
 4. کپی‌رایتینگ حرفه‌ای
 5. و …

5 روش برتر در طراحی سایت پزشکی

5 روش برتر در طراحی سایت پزشکی

چطور می‌توان از کیفیت کار طراح سایت پزشکی و مفید بودن نتیجه کار او در روند مدنظرتان مطمئن شد؟ و چطور باید از تناسب یک گروه طراحی سایت پزشکی با خواسته‌های خود مطلع شوید؟ در اینجا می‌خواهیم به بعضی نکات مهم و بهترین روش‌های کسب اعتماد به یک گروه حرفه‌ای طراحی سایت پزشکی برای رفع نیازهایتان اشاره کنیم.

 1. یک فرد حرفه‌ای را برای طراحی سایت پزشکی خود استخدام کنید.

اول باید بدانید که بهترین سایت‌های پزشکی توسط تیمی از حرفه‌ای‌ها طراحی شده است. اگر خودتان یک توسعه دهنده یا طراح سایت پزشکی هستید، بهتر است که خودتان سایتتان را طراحی کنید! اما اگر با روند طراحی سایت پزشکی آشنا نیستید، باید از کمک‌های یک گروه حرفه‌ای برای دستیابی به بهترین نتایج طراحی سایت پزشکی استفاده کنید. در این صورت می‌توانید از کیفیت و ظاهر حرفه‌ای سایتتان مطمئن شوید.

 1. از خدمات گروهی استفاده کنید که به استفاده کامل از سایت‌های Flash متکی نباشند.

اگر به طراح سایتی برخورد کردید که می‌خواهد سایتتان را کاملا با استفاده از Flash بسازد، به سراغ گزینه دیگری بروید. شاید ظاهر سایتی که با Flash ساخته شده باشد، ناامیدکننده نباشد اما قطعا در کل گزینه مناسبی نیست. اصلی‌ترین دلیل آن، ناتوانی خواندن موتورهای جستجو مثل گوگل از محتوای صفحاتی است که با برنامه Flash نوشته شده باشند.

این یعنی صفحه شما به خوبی زمانی که کدنویسی‌‎اش با استفاده از HTML انجام شود، در نتایج موتورهای جستجو لیست نمی‌شود. علاوه‌براین، بارگذاری سایت‌های فلش خیلی طول می‌کشد و بخشی از مخاطبان نمی‌توانند با بعضی مرورگرها یا گوشی‌ها از سایتتان استفاده کنند.

علاوه‌براین، استفاده از فلش (Flash) می تواند با بروز مشکلاتی در المان‌های ناوبری سایت مثل سایت‌مپ و بردکرامب همراه شود. این بخشهای سایت باید با استفاده از HTML نوشته شود تا موتورهای جستجو بتوانند سایت را برای جستجوهای آینده به سادگی ایندکس (نمایه) کند. در صورتی‌ که کل سایت با استفاده از فلش نوشته شده باشد، گوگل، بینگ، یاهو و موتورهای جستجوی دیگر نمی‌توانند سختی‌هایی که برای طراحی سایت کشیده‌اید را ببینند.

پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت پزشکی که سایتتان را طراحی کند و تمامی نکات لازم برای SEO را در آن بگنجانند، به معنای شانس بالاتر شما برای حضور در نتایج جستجوهای گوگل و ایجاد آگاهی بیشتر از برند برای بیماران احتمالیتان است.

 1. روی محتوای ارزشمند برای سایت پزشکی‌تان سرمایه‌گذاری کنید.

اگر طراح سایت پزشکی از افزودن مقدار کمی متن، چند عکس و یک ویدیوی کوتاه به صفحاتتان صحبت می‌کند، باید بحث با او را شروع کنید. اگرچه شاید پر کردن صفحات با متن‌های طولانی، شکل خسته کننده‌ای به سایت بدهد اما کم بودن آن هم باعث می‌شود که سایت از ارتباط کافی و برجسته بودن در حوزه طراحی دور شود و این موضوع به سختی حضور در رده‌های اول گوگل می‌انجامد.

شما به طراحی سایتی نیاز دارید که بتواند با محتوای مناسب و مرتبط، اطلاعات کافی را در اختیار مخاطبانتان قرار دهد و توجه آنها را جلب کنید. علاوه‌براین، این محتوا باید براساس عباراتی که مخاطبانتان برای جستجو استفاده می‌کنند (واژگان کلیدی) بهینه شوند.

تیم حرفه‌ای طراحی سایت پزشکی باید بدانند که اگرچه سایت صرفا برای جلب توجه کاربران نهایی طراحی شده، اما باید به شکلی ساخته شود که به خوبی در میان نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد. بهتر است برای ارائه دلیل مناسب به مخاطبان به منظور بازدید و مراجعه مجدد به سایتتان، با یک شرکت طراحی سایت پزشکی همکاری کنید که محتوای متناسب با طراحی سایت پزشکی را نیز برایتان فراهم کند. یک موسسه بازاریابی اینترنتی قابل اعتماد می‌تواند به شما در تولید محتوای بهینه شده براساس موتورهای جستجو و جذاب برای بیماران احتمالی کمک کند.

 1. از خدمات یک شرکت طراحی سایت مجرب در زمینه طراحی سایت پزشکی استفاده کنید.

از شرکت‌های مدنظرتان بپرسید که آیا تجربه طراحی برای پزشکان، بیمارستان‌ها، مراکز ترک اعتیاد یا سازمان‌های پزشکی را دارند یا خیر. شرکت‌های فعال در این حوزه، قطعا از ایده‌های بهتری – صرف‌نظر از قدرت بالاتر در تولید محتوای پزشکی مرتبط – درباره آنچه که بیماران احتمالی می‌خواهند، خواهند داشت. یک شرکت طراحی سایت پزشکی، گزینه بهتری برای نیازهای شما در مقایسه با یک شرکت طراحی سایت‌های عمومی است.

با این حال، نداشتن تجربه طراحی سایت پزشکی یک شرکت، الزاما به معنای حذف آن از گزینه‌ها نخواهد بود. کار کردن با کسی که صنعت شما را می‌شناسد و ایده خوبی از انتظارات شما به عنوان مشتری دارد، احتمالا ساده‌تر است اما به معنای عملکرد ضعیف دیگران نیست. نباید خدمات سئو سایت پزشکی را فراموش کنیم، چرا که بزرگترین عامل در کنار طراحی حرفه‌ای سایت پزشکی برای رسیدن به رتبه‌های برتر موتورهای جستجو، تولید محتوای پزشکی و سئوی حرفه‌ای پزشکی است!

 1. روی سئو سایت پزشکیتان سرمایه‌گذاری کنید.

وب‌سایت‌های متخصصان پزشکی باید همیشه با در نظر گرفتن موتورهای جستجو طراحی شوند. علاوه‌براین، اگر هیچ کس نتواند وبسایت شما را پیدا کند، هیچ بیماری هم از این طریق به شما افزوده نخواهد شد؛ پس می‌توانید اهمیت سئو را مشاهده کنید.

خدمات سئو سایت پزشکی تضمین می‌کند که سایت شما از نظر اصطلاحات و عبارات مرتبط با مراکز درمانی محلی، بیمارستان یا کلینیک مراقبت‌های بهداشتی رتبه‌بندی می‌شوند. سئو سایت پزشکی همچنین از رفع مشکلات احتمالی مثل لینک‌های اشتباه، سرعت پایین، یا فایل های آلوده به هرزنامه یا بدافزار در سایت مطمئن می‌شود.

شرکت‌هایی که بازاریابی اینترنتی را به پزشکان و بیمارستان‌ها ارائه می‌دهند باید کاملاً سئو را ارائه دهند. این تکنیک بازاریابی ساده پتانسیل بازگشت سرمایه فوق‌العاده بالایی را دارد و این فرصت را به شما می‌دهد تا به مخاطبانی برسید که قبلاً نمی‌توانستید با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر با شرکتی کار می‌کنید که سئو و طراحی سایت را به صورت همزمان ارائه نمی‌دهد، قطعاً باید یکی را پیدا کنید که این کار را انجام دهد.

4 نکته کوتاه برای پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت پزشکی

در ارزیابی شرکت‌های طراحی سایت پزشکی، بهتر است چند نکته کوچک را نیز به خاطر بسپارید:

 1. به دنبال شرکت‌هایی باشید که برآوردی از هزینه طراحی سایت را در اختیارتان قرار دهند.
 2. از آنها بخواهید تا آلبومی از طراحی‌های قبلی‌شان را ارائه کنند تا بتوانید مهارت و تجربه طراحی آنها را ببینید.
 3. نتایج SEO کارفرمایان قبلیشان، رتبه آنها در گوگل، افزایش ترافیک ورودی به سایت و … را بررسی کنید.
 4. درباره فرایند طراحی سایت و تیمی که قرار است روی سایت شما کار کنند، سوال کنید.

با خدمات طراحی سایت پزشکی از جذب بیشتر بیماران مطمئن شوید.

اگر به جای مراجعه به اولین شرکت طراحی سایت پزشکی، زمانی را صرف انتخاب یک توسعه دهنده طراح حرفه‌ای سایت پزشکی کنید، به نتایج بهتری دست پیدا می‌کنید. تیم ما با حضور کارشناسان حرفه‌ای این حوزه به شما در دستیابی به نتایج دلخواه و رشد کسب و کارتان کمک می‌کند. ما با طراحی سایت پزشکی، توسعه سایت، سئو و خدمات ضروری دیگر تا رسیدن به موفقیت آنلاین کاملا آشناییم.

علاوه‌براین، ما به فناوری‌ها و راهکارهای مناسب برای رفع نیازهای کسب و کارتان دسترسی داریم تا بتوانیم سایتی سفارشی و متناسب با برنامه‌های توسعه آینده در نظر گرفته شده برای کسب و کار را طراحی کنیم.

WhatsApp
LinkedIn
Email
Telegram
فهرست مطالب
اسکرول به بالا
فرم درخواست سئو