سئو - اعتماد سازان

خدمات تولید محتوا

empty-online-radio-studio-broadcasting-room-with-professional-microphone-video-light-used-podcast-transmission-video-podcasting-setup-with-digital-mixer-console-laptop-computer
۱۳ دی ۱۴۰۱ - شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک

با خدمات تولید محتوا ما می‌توانید به محتوای باکیفیتی دست پیدا کنید که ترافیک ارگانیک بیشتری در موتورهای جستجو و نرخ تبدیل بالاتری را به همراه داشته باشد. تیم بازاریابی محتوای ما تحقیقات گسترده ای روی کلمات کلیدی، توسعه استراتژی محتوا، تولید محتوا و بازاریابی محتوا را در قسمت پشتیبان انجام می‌دهد تا به شما در دستیابی به اطلاعات دست اول و تبدیل شدن به اسم برجسته‌ای در بازار خاص خود کمک کند.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا چیست؟

هرروزه شرکت‌های بیشتری به بازاریابی آنلاین روی می‌آورند و رقابت در پلتفرم‌های دیجیتال را آغاز می‌کنند؛ از این بین بسیاری از کسب‌وکارها نیز برای جلب توجه به برند خود و جلوتر بودن از دیگران تلاش می‌کنند. با تولید محتوای موثر و تلاش پیوسته در بازاریابی محتوا، دانش گسترده خود از صنعت را به نمایش بگذارید، و به نمونه برجسته‌ای در این بازار اشباع شده تبدیل شوید.

تولید محتوا به فرآیند ترسیم ایده‌ها و تولید محتوای سایت با توجه به دستورالعمل‌های بهینه سازی برای موتور جستجو (SEO) گفته می‌شود. وب سایت ها برای ارائه برند یا خدمات خود را به بهترین شکل، به محتوای سئوشده باکیفیت نیاز دارند. اگر به دنبال نمایش تصویر باکیفیتی از برند خود و دستیابی به اهداف فروش تعیین شده هستید، باید به دنبال تولید محتوای توصیفی، اصلی، قابل فهم و سئوپسند باشید. همچنین باید تلاش‌های بازاریابی محتوای خود را افزایش دهید تا توجه مخاطبان و مشتریان بالقوه را به خود جلب کنید.

تولید محتوای سئو شده در مقابل بازاریابی محتوا

تولید محتوای سئوشده مرحله اولیه بازاریابی محتوا است؛ تمرکز آن بر ایجاد و بهینه سازی دینامیک محتوای سایت است تا پیام برند شما را منتقل کند و از تجربه وبسایتی روان برای کاربران آنلاین اطمینان حاصل کند. مرحله بعد از اتمام مرحله تولید محتوای سایت، پروموت و تبلیغ آن را از مجراهای مناسب است؛ اینجاست که بازاریابی محتوایی برای سئو وارد می‌شود.

بازاریابی محتوایی برای سئو یک رویکرد بازاریابی استراتژیک متمرکز بر انتشار محتوای مرتبط و سئوپسند در پلتفرم های آنلاین مختلف متمرکز است که منجر به سودآوری و اقدامات مد نظر از سوی مخاطبان می‌شود.

یک استراتژی مناسب برای بازاریابی محتوای دیجیتال، ارزیابی اثربخشی استراتژی توسعه محتوا و شناسایی فرصت‌های بهبود را آسان‌تر می‌کند.

ترکیبی از تولید محتوای سئوشده و بازاریابی محتوا برای سئو، بهترین حالت برای ارائه ارزش به مخاطبان و جلب اعتماد آنها محسوب می‌شود.

اگر فقط تولید محتوای سایت را در اولویت قرار دهید اما محتوای سئو شده را در پلتفرم‌های مناسب توزیع نکنید، ممکن است محتوای آنلاین شما در صفحات نتایج مرتبط موتور جستجو (SERP) رتبه‌بندی نشود و توجه لازم را به خود جلب نکند. به همین ترتیب، ارائه محتوای غیرمرتبط با سئو برای مشتریان می‌تواند شرکت شما را در رسیدن به اهداف فروش و بازاریابی از مسیر خود خارج کند.

روی راهکارهای بازاریابی محتوایی فراگیر سرمایه گذاری کنید و به محتوایی برسید که نرخ تبدیل خوبی داشته باشد. شرکت های معتبر بازاریابی محتوا خدمات جامعی شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی، ایجاد استراتژی محتوا، تولید محتوای سئو شده و اجرای طرح بازاریابی محتوا را ارائه می‌کنند. این راهکار‌های مرتبط با استراتژی محتوای سئوشده برای کمک به برندها در ارائه ارزش منحصر به فرد (UVP) و حل مشکلات مصرف‌کنندگان طراحی شده‌اند.

تیم بازاریابی محتوای ما یکی از شرکت‌های تولید محتوای مورد اعتماد و متعهد به تولید محتوای سئوشده بسیار ارزشمند است که مشتریان را به سمت کسب و کار شما می‌کشاند. برندتان می‌تواند با استفاده از خدمات مقاله نویسی ما، از تولید محتوای سئوشده بهره‌مند شود.

سئو و محتوا

با حضور در نتایج جستجوی مرتبط، نرخ کلیک خود را افزایش دهید بسیاری از بازاریابان، سئو و بازاریابی محتوا را دو استراتژی متفاوت می‌دانند. برعکس، سئو و بهینه‌سازی محتوا رشته‌های به هم پیوسته‌ای هستند که هدف مشترکی دارند: ارائه بهترین راه‌حل ممکن برای نیازهای اطلاعاتی کاربران آنلاین.

بازاریابی محتوایی برای سئو

به سئو و بازاریابی محتوا به عنوان دو استراتژی دیجیتال مارکتینگ دارای همپوشانی فکر کنید: استراتژی محتوا بر تولید محتوای باکیفیتی تمرکز دارد که برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین ارزش ایجاد می‌کند. از سوی دیگر، سئو با بهینه سازی محتوا و جنبه های فنی تر سایت، مانند سرعت صفحه و تحقیق و ادغام کلمات کلیدی سروکار دارد.

سئوی سایت بدون تولید محتوای لازم مانند ساختن یک خانه بدون اسکلت است. اگر سایتتان محتوای لازم را نداشته باشد، نمی تواند بازدیدکنندگان کافی را جذب کرده و کیفیت ترافیک آن را افزایش دهد. به همین ترتیب، اگر یک برنامه بازاریابی محتوایی مشخص برای سئو نداشته باشید، تلاش‌های شما برای تولید محتوا به هدر می‌رود.

برای اطمینان از موفقیت دیجیتال، سئو و بهینه سازی محتوا باید دست به دست هم بدهند. سوالات بیشتری در مورد ادغام سئوی محتوا و جستجوی کلمات کلیدی سئو دارید؟ اجازه دهید تیم بازاریابی محتوایی ما به شما نشان دهد که چگونه از محتوا برای سئو استفاده کنید تا ترافیک و تبدیل ارگانیک بیشتری را برای کسب و کار خود ایجاد کنید. برای آگاهی بیشتر درباره مزایای توسعه محتوای سایت با نویسندگان محتوای ما صحبت می‌کنند.

چرا خدمات تولید محتوای سئوشده بسیار مهم است؟

تبدیل بازدیدکننده به مشتری

محتوای سایت شما می‌تواند ویترینی برای فروشگاهتان شما باشد؛ این محتوا درباره کسب و کارتان صحبت می‌کند و موفقیت تلاش های بازاریابی دیجیتال شما را تعیین می‌کند. مطالعات نشان می‌دهد که تقریباً 77 درصد از کاربران آنلاین، محتوای آنلاین را مطالعه می‌کنند و بازاریابانی که تولید محتوای با کیفیت را برای سئو در اولویت قرار می‌دهند، 13 برابر بیشتر احتمال دارد که بازگشت سرمایه گذاری (ROI) مثبت به دست آورند.

آگاهی از برند را ایجاد کنید.

محتوای آنلاین شما پیام برندتان را منعکس می‌کند و با استفاده از آن با کاربران تمام کانال های دیجیتالی ارتباط برقرار می‌کند. با سرمایه گذاری بر روی خدمات بازاریابی محتوا می‌توانید به بهترین شکل ممکن با نقاط فروش منحصر به فرد (USPs) کسب و کارتان ارتباط برقرار کنید. با وجود رقابت سخت در عرصه آنلاین، یک شرکت حرفه‌ای تولید محتوای سئوشده می‌تواند بخش بزرگی از مسیر طولانی شناساندن برند و ماندن آن در ذهن مخاطبان هدف را بر دوش بکشد.

پایگاه مشتریان خود را گسترش دهید.

کلید رشد مداوم کسب و کار، افزایش پایگاه مشتری ها است و تولید محتوای سایت به شما امکان انجام این کار را می‌دهد. شرکت های تولید محتوا با انجام تحقیقات دقیق روی کلمات کلیدی SEO و انتشار محتوای جدید و بهینه شده برای موتورهای جستجو، دسترسی آنلاین شما را بهبود می‌بخشند. استراتژی‌های بازاریابی محتوای مؤثر، برند شما را با مشتریان بالقوه با قابلیت تبدیل بالا مرتبط می‌کند و در عین حال، موارد قدیمی را حفظ می‌کند.

توانایی‌های آنلاین خود را گسترش دهید.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، با انتشار محتوای معتبر و جدید می‌توانید آگاهی خود از زمینه های مختلف بازار تخصصی خود را به رخ مشتریان بالقوه و مشتریانتان بکشید. با این حال، همه بازاریاب ها وقت زیادی روی تولید محتوای سئو شده نمی‌گذارند. یک شرکت بازاریابی محتوا تحقیقاتی درباره بازار هدف و  تجزیه و تحلیل عمیقی از کلمات کلیدی SEO را انجام می‌دهد تا بتواند: قطعات معتبر و جذابی را برای پازل سئو و بازاریابی محتوای آن ایجاد کند، از این طریق به بک لینک های با کیفیت بالا دست پیدا کند و نهایتا بحث‌های جذابی را با مخاطبانتان به راه بیاندازد.

سرنخ (Lead)‌ها و نرخ تبدیل بالاتری را به دست آورید.

بر اساس یک مطالعه HubSpot، از هر 10 بازاریاب، 6 نفر معتقدند که محتوای سئوشده، بالاترین کیفیت را ایجاد می‌کند. با تکنیک های مختلف بازاریابی محتوایی برای سئو مانند بازاریابی ایمیلی و موبایلی، می‌توانید این سرنخ‌ها را به مشتریانی سرد، گرم و داغ تبدیل کنید. استراتژی محتوای آنلاین شما به تلاش‌های تولید سرنخ و بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) شما کمک می‌کند. با سرمایه گذاری در خدمات محتوای سئو شده مبتنی بر رشد، می‌توانید تعداد افرادی که مشتری سایتتان می‌شوند را افزایش دهید.

کسب درآمد بلند مدت

گزارش 2021 Edelman Trust Barometer نشان می‌دهد که کسب و کارها با ارائه محتوای معتبر، اعتماد مصرف کننده را به دست می‌آورند. اگر بتوانید نیازهای اطلاعاتی مشتریان بالقوه خود را شناسایی کرده و به آنها رسیدگی کنید، نه تنها اعتماد را القا می‌کنید، بلکه مشتریان وفاداری نیز ایجاد می‌کنید که به پایداری بلندمدت برندتان کمک می‌کند. یک استراتژی محتوای خلاقانه و قابل اعتماد ایجاد کنید و در طول زمان ترافیک و درآمد بیشتری کسب کنید.

نتایج بهتر از سئو بگیرید.

موتورهای جستجو به دنبال محتوای با کیفیت و اورجینال هستند که کلمات کلیدی را به طور طبیعی ادغام می‌کند و ارزش اطلاعاتی، احساسی و سرگرمی را برای کاربران آنلاین فراهم می‌کند. شرکت‌هایی که روی خدمات تولید محتوای سئوشده با پشتوانه تحقیقات و داده‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند، شانس بیشتری برای حضور فوق‌العاده در نتایج و رتبه های برتر موتورهای جستجو دارند. وب سایت خود را با محتوای سئوشده پر کنید و در رتبه‌های بالاتر گوگل قرار بگیرید.

فرآیند ایجاد محتوای سئوشده با شرکت ما

فرآیند ایجاد محتوای سئوشده با شرکت ما

به نظر تیم بازاریابی محتوای ما هم ایجاد محتوای سئوشده، به همکاری نزدیک بین متخصص بازاریابی محتوا و صاحت کسب و کار نیاز دارد. اگرچه ما هدفگیری موتورهای جستجو و جامعه اینترنتی را می‌شناسیم، شما هم مشتریان خود را بهتر می‌شناسید، بنابراین دلمان میخواهد که تا جایی که می‌خواهید در نوشتن محتوای سئوشده شرکتتان سهیم باشید.

موارد زیر، مروری بر فرآیند تولید محتوای ما است:

مشاوره با مشتری

تیم استراتژی محتوای ما یک متخصص بازاریابی محتوای اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید به طور مرتب با او تماس بگیرید. شما می‌توانید به او:

 • دستورالعمل های جدید را ارائه دهید.
 • روند توسعه استراتژی بازاریابی محتوای خود را بررسی کنید.
 • سؤال بپرسید.
 • هر گونه تجدید نظری مد نظرتان در محتوای سئوشده را درخواست کنید.

به ما درباره مشتری ایده آلتان و احساسی که از سایت و خواندن محتوا می‌گیرد، بگویید. شرکت ما حتی می‌تواند پرسوناهایی از مشتریان هدفتان را توسعه دهد.

تحلیل بازار و تحقیق کلمات کلیدی SEO

بعد از تعیین نقاط ضعف بازاریابی محتوایی برای سئو و انتظارات از محتوای سئوشده، نوبت به تحلیل بازار و تحقیق در مورد کلمات کلیدی SEO می‌رسد. نویسنده محتوا برای انجام تحقیقات کامل کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی SEO، و ایجاد استراتژی کلمات کلیدی SEO با کارشناس سئو همکاری نزدیکی دارد. تجزیه و تحلیل صنعت، محک زدن رقبا و تجزیه و تحلیل محتوا برای ایجاد یک پایه قوی برای استراتژی محتوای دیجیتال هم از کارهای دیگری است که تیم بازاریابی محتوای ما انجام می‌دهد.

توسعه استراتژی محتوای سئوشده

آژانس تولید محتوای ما از گزارش تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی SEO و نتایج تحقیقات بازار برای تدوین برنامه محتوای شما استفاده می‌کند. در این مرحله، متخصص محتوای ما با طوفان فکری به همراه سایر متخصصان دیجیتال مارکتینگ می‌تواند خلاصه محتوای وب سایت، کلمات کلیدی اولیه، ثانویه و ثالثی را که در سرتاسر محتوای سئوشده استفاده می‌شود را تعیین و جهتی روشن در توسعه محتوای سایت ایجاد کند.

فرآیند تحقیق کامل

پس از نهایی شدن طرح استراتژی محتوا نوبت به تحقیقات بازاریابی محتوا می رسد. این مرحله برای جهت‌دهی به فرآیند تولید محتوای سئو شده و اطمینان از وجود درک روشنی از خواسته ها و انتظاراتتان از محتوای سئوشده بسیار مهم است. نویسنده اختصاص داده شده به تولید محتوای سایتتان، تحقیقات سطح بالایی را برای آشنایی با موضوع انجام می‌دهد، با کارشناسان مشورت می‌کند و از محتوای مفید و استراتژی‌های موتور جستجو برای انتقال موثر پیام برند یا هر گونه اطلاعات فنی به مخاطبان هدف استفاده می‌کند.

تولید محتوای سایت

نوشتن محتوا یکی از مهم‌ترین مراحل استراتژی بازاریابی محتوای دیجیتال است، بنابراین ما زمان و تلاش خود را برای ساختن ساختار محتوای سایت، پرداختن به نکات مهم و تکمیل تمام بخش‌های محتوای سئوی سایتتان به حداکثر می‌رسانیم. می‌توانید لحن و جمله بندی محتوای آنلاینی که بازدیدکنندگان می‌خوانند را انتخاب کنید. نویسنده محتوای ما می‌تواند سبک نوشتن را مطابق با نیازهای شما و به صورت رسمی یا دوستانه، و تجاری یا معمولی اجرا کند.

بهینه سازی محتوای سئوشده

در نهایت، نویسنده محتوای سایت برای بررسی انسجام بین بخش های محتوای آنلاین و اطمینان از منحصر به فرد، قابل درک و معتبر بودن آن، یک ویرایش جدی روی محتوا خواهد داشت. تیم بازاریابی محتوای ما متشکل از تیمی از نویسندگان و ویراستاران با تجربه سئو است که شب و روز کار می‌کنند تا از همخوانی محتوای تولید شده با انتظاراتتان مطمئن شوند.

می توانید مطالب را هر چقدر که بخواهید بررسی کنید. ما به مهارت های نوشتاری خود اطمینان داریم و می‌دانیم که محتوایی را در اختیارتان قرار می‌دهیم که هم برای موتورهای جستجو و هم برای افراد جذاب باشد. البته، تایید نهایی با شماست و اگر چیزی را دوست نداشتید یا می‌خواهید تغییر دهید، فقط به ما اطلاع دهید تا انجام شود!

تیم بازاریابی محتوای مورد اعتماد

تیم بازاریابی ما یک شرکت تولید و تعیین استراتژی محتوا است که در ساخت و اجرای استراتژی های محتوای سایت مهارت دارد. ما داستان زندگی کسب و کارتان را روایت می‌کنیم، موضوعات پیچیده محتوای آنلاین را ساده می‌کنیم و ارتباط برندتان را با مخاطبان مناسب برقرار می‌کنیم.

تجربه، تخصص و مهارت های تیم بازاریابی محتوای ما در تولید محتوای سایت شما دیده می‌شود. تجربه چندین ساله تیم استراتژی محتوای ما به ایجاد و اجرای استراتژی بازاریابی محتوای دیجیتالی صدها کسب‌وکار در ایران کمک کرده و تلاش‌های ما نتایج سودآوری برای آنها داشته است.

چرا به یک استراتژی بازاریابی محتوا نیاز دارید؟

یک نظرسنجی در سال 2018 درباره بازاریابی محتوا نشان داد که تنها 4 درصد از بازاریابان تجارت به تجارت (B2B)، استراتژی محتوای آنلاین خود را بسیار موفق می‌دانند. در عین حال، 53 درصد از پاسخ دهندگان رویکرد استراتژی محتوایی برای سئوی خود را نسبتاً مؤثر می‌دانند.

برای جذب مشتریان ایده آل خود و ایجاد یک رابطه قوی با آنها، به یک استراتژی بازاریابی محتوا نیاز دارید که شخصیت مشتری و پیام منحصر به فرد برندتان را به تصویر بکشد. یک ساختار خوب برای برنامه محتوای سایت به شما امکان می‌دهد که:

محتوای منسجم و با کیفیت ایجاد کنید.

موفقیت بازاریابی محتوایی برای سئو در یک لحظه اتفاق نمی افتد. برای داشتن یک محتوای سئوپسند و افزایش نرخ تبدیل، به یک استراتژی تولید محتوای هوشمند و استراتژی داده مبنا برای کلمات کلیدی سئو نیاز دارید. اگر برنامه دقیقی برای استراتژی محتوای خود نداشته باشید، تلاش‌های بازاریابی محتوای شما بی‌ثمر خواهد بود. طراحی استراتژی‌های محتوا به شکلی است که به کسب‌وکارتان جهتی روشن در ایجاد محتوای سئوی منسجم و ارزشمند ارائه دهند.

بازدیدکنندگان صفحه را حفظ کنید.

داشتن محتوای عالی و باکیفیت، یک عامل حیاتی برای حفظ بازدیدکنندگان و تشویق آنها به بازگشت برای کسب اطلاعات بیشتر است. با داشتن استراتژی محتوایی مناسب برای سئو، زحمتتان در جلب نظر مشتریان بالقوه کاهش می‌یابد و دائما اثر مثبتی که برندتان بر جای گذاشته را تقویت کنید. تیم های بازاریابی محتوا، استراتژی های محتوا را با تمرکز بر ایجاد و تقویت روابط با کاربران آنلاین تدوین می‌کنند.

هماهنگی بهتری به دست آورید.

روی چه موضوعاتی باید تمرکز کنید؟ چه نوع محتوایی در راستای مطالبات مخاطبان هدفتان قرار می‌گیرد؟ سوالات آنلاین مشتریانتان درباره برند معمولا در چه رابطه ای است؟ با داشتن یک استراتژی محتوایی برای سئو، تعیین موضوعات محتوای سایتتان ساده تر می‌شود و استراتژی های بازاریابی محتوا برای هدف گیری بهتر مخاطبان و ارتقای برند را ترسیم می‌کند.

وفاداری به برند را توسعه دهید.

مطالعه HubSpot نشان داد که تقریباً 40 درصد از بازاریابان، خدمات تولید محتوا را جزیی اساسی در استراتژی کلی بازاریابی دیجیتال خود، به ویژه در ایجاد وفاداری به برند، در نظر می‌گیرند. برنامه محتوای سایت که برای رشد برند طراحی شده باشد، تولید محتوای آنلاین مفیدتر برای مشتریان بالقوه، نمایش تخصص شما در بازار هدف و ایجاد جامعه وفاداران به برند را ممکن می‌کند.

در زمان، پول و منابع صرفه جویی کنید.

تولید یک مطلب بلاگ (مجله) برای نویسنده محتوا به طور متوسط، تقریباً 3 ساعت و 55 دقیقه طول می‌کشد. بدیهی است که تولید محتوای سئوشده به زمان نیاز دارد. با اولویت‌بندی در برنامه بازاریابی محتوای خود، می‌توانید از صرف شدن کل زمان، پول و منابع در شکوفا شدن پتانسیل کامل محتوای سایت و آماده سازی قطعات بازاریابی محتوایی برای سئو حول موضوعات جذاب برای مخاطبان ایده‌آل‌تان مطمئن شوید.

از جریمه‌های گوگل اجتناب کنید.

گوگل سایت‌هایی را که استراتژی‌های بازاریابی محتوای کلاه سیاه (مانند استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی، نقض کپی رایت و لینک کردن هرزنامه‌ها) را اجرا می‌کنند، جریمه می‌کند. برای محافظت از سایت خود در برابر جریمه‌های گوگل، به استراتژی‌های محتوایی کلاه سفید نیاز دارید که با استانداردهای موتورهای جستجو مطابقت داشته باشد. توصیه شرکت‌های تولید محتوا به مطالعه آخرین پیشرفت‌های سئو و به‌روزرسانی‌های الگوریتم، برای اطمینان از عدم کاهش رتبه‌بندی و درآمد است.

برای ایجاد استراتژی محتوای دیجیتال خود آماده اید؟ با انواع مختلف محتوای آنلاین در اولویت های استراتژی محتوایی برای سئو آشنا شوید.

انواع محتوای محبوب پیشنهادی ما

با شنیدن “تولید محتوا” به چه چیزی فکر می‌کنید؟ اگر مانند اکثر مشاغل هستید، احتمالاً پست‌های بلاگ اولین چیزی است که به ذهنتان می‌رسد. اگرچه وبلاگ نویسی یکی از شناخته شده ترین اشکال محتوای آنلاین است، اما انواع محتوای سئوشده بیشتری وجود دارد که می‌توانید به اولویتهای بازاریابی محتوایی خود برای سئو اضافه کنید.

تیم استراتژی محتوای ما در مدیریت استراتژی محتوای کسب‌وکارهای محلی، شرکت‌ها، شرکت‌های دارای چند شعبه و سهامی عام به آنها کمک می‌کند. برخی از محبوب ترین انواع محتوای آنلاین که می‌توانیم در مورد آنها به شما کمک کنیم، عبارتند از:

مطالب بلاگ

آمارها نشان می‌دهد که تولید بک‌لینکهای سایت های دارای وبلاگ های فعال، 97 درصد بیشتر از رقبا است. با مطالب مرتبطی که در وبلاگ خود ایجاد می‌کنید، به افزایش آگاهی از برند و اشاره شدن به آن از سوی سایت های قدرتمند کمک کنید. تیم تولید محتوای ما برای تحقیق درباره کلمات کلیدی از ابزارهای پیشرفته ای استفاده می‌کند و تجزیه و تحلیل تخصصی گسترده ای را برای شناسایی ایده های محتوایی با نرخ تبدیل بالا و ایجاد فرصت هایی برای اشتراک گذاری اجتماعی انجام می‌دهد.

محتوای سایت

کیفیت و ارزش محتوای سایت، در حفظ یا از دست دادن بازدیدکنندگان تعیین کننده است. ما به عنوان تیم تولید محتوای اورجینال شما، از ارائه اهداف بازاریابی کسب وکارتان به کمک استراتژی کلمات کلیدی SEO و انعکاس صدای منحصر به فرد برندتان در محتوای تولید شده مطمئن می‌شویم. نویسنده محتوای سایت برای بیان صحیح اهدافتان و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان، همکاری نزدیکی با نمایندگان شما خواهد داشت.

صفحات خدمات

آیا شما دو یا چند خدمات ارائه می‌دهید یا در زمینه های خاصی از بازار تخصصی خود حضور دارید؟ تیم خدمات استراتژی محتوای ما از نویسندگانی تشکیل شده که در صنایع و موضوعات مختلف تخصص دارند، بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده تولید محتوای تخصصی خود را به ما بسپارید. برای گروه گسترده نویسندگان محتوای ما فرقی نمی کند که در بخش مراقبت های بهداشتی، مالی، ساخت و ساز و تولید فعال هستید یا در صنایع غذایی!

صفحات سئوشده برای مکان‌های خاص

آیا شرکت شما به دو یا چند مکان محلی یا بین‌المللی خدمات ارائه می‌دهد؟ شرکت بازاریابی محتوای ما بسته به نیازها و خواسته های بازاریابی کسب و کارتان، صفحات سئوشده مختص به شهر و استان را نیز ایجاد می‌کند. ما برای این کار از یک استراتژی مکان-محور برای جستجوی کلمات کلیدی، نمایش موقعیت شما به مشتریان و برجسته کردن برند در این مکان استفاده می‌کنیم. با این کار می‌توانیم سئوی محلی شما را بهبود ببخشیم و سرنخ‌های هدفمندی را جذب کنیم.

صفحات فرود

مزایای محصولات و خدمات خود را به اشتراک بگذارید و بازدیدکنندگان بیشتری را با صفحات فرود سئوشده به مشتریان پولی تبدیل کنید. خدمات تولید محتوای سئوشده ما، ایجاد صفحات فرود را برای حمایت از تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی و کمپین های بازاریابی پرداخت به ازای کلیک (PPC) پوشش می‌دهد. متخصص محتوای ما از مطابقت محتوای سایت با تبلیغات، ایجاد فراخوان عمل (CTA)های قوی و تهیه متون تجاری و تبلیغاتی (Copy) متقاعدکننده برای بهبود نرخ تبدیل مطمئن می‌شود.

محتوای شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای افزایش ترافیک ورودی و نشان دادن اعتبار برند شماست. با این حال، برخی از بازاریابان، قدر توسعه استراتژی محتوای آنلاین را نمی‌دانند و فرصت برقراری ارتباط با طرفداران و فالورهای بیشتر را از دست می‌دهند. ما به‌عنوان شرکت تولید محتوا به فرمت صحیح و تعداد کاراکترهای لازم برای هر پلتفرم نظارت می‌کنیم تا محتوای متناسب با هر شبک اجتماعی را ارائه دهیم.

متن تبلیغات

چه در حال معرفی محصولات یا خدمات جدید در بازار باشید چه در حال گسترش دامنه بازار خود یا تبلیغ رویدادهای شرکت، تیم خدمات محتوای SEO ما می‌تواند به شما کمک کند. ما برای این کار:

 • متن تبلیغاتی را کوتاه و ساده می‌نویسیم و به هرچه جذاب تر شدن آن کمک می‌کنیم.
 • دید مناسبی از برند را ارائه می‌دهیم.
 • CTAهای قدرتمندی را برای جذب مخاطبان در پلتفرم های آنلاین تعبیه می‌کنیم.

 شرکت محتوای ما همچنین تست‌های A/B را اجرا می‌کند تا مشخص شود که کدام نسخه تبلیغاتی توانسته به بهترین شکل بیانگر خواسته های مشتریان احتمالی باشد.

مطالعات موردی

از ابزار بسیار ارزشمند در ایجاد اثبات اجتماعی و نمایش اصول برندتان می‌توان به مطالعات موردی اشاره کرد. نمی دانید که چطور یک مطالعه موردی عمیق و کامل بنویسید؟ خوب، شرکت بازاریابی محتوای ما بعد از تعیین استراتژی محتوای دیجیتال برندتان، توصیه هایی هم در مورد ساختار مطالعات موردی ارائه می‌کند. بعد از توافق روی یک ساختار خاص، نویسنده محتوای ما داده های ارزشمندی را جمع آوری می‌کند و آن را به یک مطالعه موردی منحصر به فرد و قابل اشتراک تبدیل می‌کند که دستاوردهای مهم شما را برجسته می‌کند.

بیانیه‌های مطبوعاتی

از طریق کمپین روابط عمومی (PR) فورا در معرض دید قرار بگیرید و اصالت برند خود را ثابت کنید. ما از عبارات قدرتمندی برای جلب توجه خوانندگان و ارائه حقایق، و از CTA و محتوای بصری برای انتقال داستان برند و افزایش پتانسیل فروش استفاده می‌کنیم. ما به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات تولید محتوای سئوشده، کمپین‌های روابط عمومی مؤثری را برای حداکثرسازی امکان مراجعه به شما و ارتباط برندتان با افراد دارای دیدگاه مشابه راه اندازی می‌کنیم.

بازاریابی ایمیلی

آیا برای انتقال مشتریان بالقوه به قیف فروشتان به کمک نیاز دارید؟ خدمات تولید محتوای سئوشده ما، صرفنظر از پلتفرم، بر ارائه پیام های هدفمند به مخاطبان دلخواه متمرکز است. ما طرح محتوای ایمیل شما را ایجاد، محتوای آنلاین هر کمپین را سازماندهی و از لید مگنت (یک روش بازاریابی قوی و موثر) استفاده می‌کنیم. نویسنده محتوا برای متقاعد کردن حداکثری مشتریان برای اقدام فوری، ایمیل‌هایی حتی الامکان مختصر و مفید آماده می‌کنند.

شرح محصول

صفحات محصول خود را برای عباراتی که معمولا جستجو استفاده می‌شود و مبتنی بر کلمات کلیدی مرتبط، رتبه بندی کنید. بخش بزرگی از خدمات تولید محتوای سایت ما خاص، جالب و جذاب کردن شرح محصول شماست. نویسنده تیم ما برای اطمینان از جذب خریدار و متقاعد کردن آنها به خرید، دستورالعمل‌های خاص هر بازار الکترونیکی را به کار می‌بندد.

خبرنامه

راه اندازی کمپین خبرنامه؟ شرکت بازاریابی محتوای ما می‌تواند اعتبار و اقتدار کسب‌وکارتان را با خبرنامه‌هایی با ادبیات جذاب و تعاملی (با مخاطبان)، افزایش دهد. نسخه‌های متعددی از محتوای ایمیلی را ایجاد و تست‌های A/B را روی آنها اجرا می‌کنیم تا بالاترین بازدهی کلیک و تبدیل بین آنها مشخص شود. بعلاوه نویسنده محتوا، CTAهای قوی و محتوای آموزنده ای را برای تکرار ترافیک و فروش ایجاد می‌کند.

خدمات تولید محتوا با ما

خدمات تولید محتوا با ما

برای مشتریان فعلی و بالقوه خود، ارزشی استثنایی ارائه کنید

تحقیق کلمات کلیدی سئو

اگرچه کلمات کلیدی نباید سوار بر محتوای آنلاین باشد، اما همچنان نقش مهمی در استراتژی مدیریت محتوا دارند. ما از ابزارهای پیشرفته جستجوی کلمات کلیدی سئو برای تعیین کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا، شناسایی دشواری رتبه بندی، ارتباط و منحنی تقاضای جستجو و انجام تجزیه و تحلیل سود به ضرر هر یک از کلمات کلیدی (KOB) استفاده می‌کنیم. مهمتر از همه، ما با استفاده از تاکتیک های جستجوی کلمات کلیدی استراتژیک SEO، عبارات اصلی و دنباله های طولانی را برای بهبود استراتژی تولید محتوا و جذب ترافیک هدفمند ترکیب می‌کنیم.

استراتژی توسعه محتوا

در اجرای طرح استراتژی محتوا، هیچ قانون قطعی و سریعی وجود ندارد؛ با این حال به عنوان یک بازاریاب، باید با تحقیقات گسترده ای و ارزیابی همه گزینه ها، برنامه محتوای هوشمندی را برای دستیابی به نتایج قابل اندازه گیری توسعه دهید. تیم خدمات بازاریابی محتوای ما، محتوای سایت موجود و برنامه بازاریابی محتوای شما را بررسی می‌کند تا خدمات نوشتن تبلیغات سئوشده‌ای را ارائه دهد که کلیک و تبدیل بیشتری را برای سایتتان به همراه بیاورد. ما ارائه محتوای مناسب، در زمان و بستر مناسب به مخاطبان را برایتان تضمین می‌کنیم.

لینک بیلدینگ

کیفیت لینک های ورودی به سایتتان تاثیر چشمگیری بر رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو می‌گذارد. بهترین رویکرد، سرمایه گذاری روی خدمات تولید محتوای سایت برای کسب لینکهای باکیفیت از سایت های معتبر و بهبود سئوی سایت است. تیم بازاریابی و تولید محتوای ما، محتوای داده‌محور را برای موفقیت در کسب لینک در اولویت قرار می‌دهد. تیم خدمات استراتژی محتوای ما با استفاده از محتواهای مختلفی مانند مطالعات موردی و مصاحبه، پست‌های وبلاگ و راهنماهایی مخصوص صنعت را منتشر می‌کند تا برای مخاطبانتان ارزش ایجاد کند و بک لینک‌هایی با کیفیتی بگیرد.

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)

تولید محتوای سئو می‌تواند ایندکس شدن صفحات را در حدود 434 درصد بیشتر کند. هرچه صفحات ایندکس شده بیشتری داشته باشید، شانس شما برای کسب رتبه بالا در نتایج جستجوی مرتبط و افزایش کلیک و تبدیل بیشتر است. ما:

 • از سرفصل‌های درگیرکننده استفاده می‌کنیم.
 • محتوای متقاعدکننده‌ای ایجاد می‌کنیم که با مخاطبانتان صحبت کند.
 • صدای منحصربه‌فرد برندتان را منعکس می‌کنیم.
 • از کلمات کلیدی و لحن مناسب استفاده می‌کنیم.
 • مطمئن می‌شویم که محتوای سایتتان عاری از سرقت ادبی باشد.

 شرکت محتوای ما بهترین شیوه‌ها را در تولید و اجرای استراتژی‌های محتوای شما دنبال می‌کند تا نرخ تبدیل حداکثری هر بخش از محتوای سایت را تضمین کند.

طراحی و توسعه سایت

مطالعات نشان می‌دهد که ترکیب محتوای آنلاین با یک تصویر مرتبط و چیدمان خوب به طور متوسط 94 درصد بیشتر از سایر محتوای سایت دیده می‌شود. با استفاده از خدمات یکپارچه طراحی سایت و کپی رایتینگ سئو شده تیم ما، جذابیت بصری محتوای سایت را افزایش دهید و پیام برند خود را به شکل مؤثرتری منتقل کنید. تیم تولید محتوا و کارشناسان طراحی سایت ما برای ارائه بهترین تجربه کاربری (UX) ممکن، از رویکرد مشترکی در طراحی سایت و استراتژی توسعه محتوا استفاده می‌کنند.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)

تقریباً 70 درصد از بازاریابان برای تنظیم استراتژی سئو، جذب ترافیک و تشویق تبدیل بازدیدکننده به مشتری روی خدمات بازاریابی محتوا سرمایه گذاری می‌کنند. از خدمات محتوای سایت ما و همکاری با یک نویسنده مجرب محتوای SEO در ایجاد محتوای سئوپسند استفاده کنید. ما با شکل عملکردی موتورهای جستجو کاملا آشنا هستیم و برای هماهنگی با به‌روزرسانی های آنها، خدمات تولید محتوا و روش های فنی SEO خود را دائما به‌روز می‌کنیم. با استفاده از خدمات تولید محتوای سئوشده ما، از اجرای درست بازاریابی محتوایی برای سئو مطمئن شوید.

بازاریابی کلیکی (PPC)

با خدمات بازاریابی کلیکی ما، عملکرد PPC خود را بهبود بخشید و سرنخ های باکیفیت بیشتری ایجاد کنید. خدمات تولید محتوای PPC ما شامل تحقیقات عمیق، کپی‌رایتینگ و آزمایش A/B برای افزایش عملکرد PPC و بازگشت سرمایه است. ما همچنین می‌توانیم ایجاد صفحه فرود یا بهینه‌سازی استراتژی مدیریت محتوا را در پشت پرده انجام دهیم و با صرفه جویی در وقت و سرمایه، از فشارهای وارد بر شما بکاهیم. خدمات بازاریابی کلیکی ما بر جذب سرنخ‌های ورودی از طریق قیف تبدیل متمرکز شده و بیشترین ترافیک و درآمد ممکن را به ارمغان می‌آورد.

گوگل آنالیتیکس

بخش بزرگی از خدمات تولید محتوای سئوشده شرکت ما، پیگیری عملکرد سایتتان براساس Google Analytics و استفاده از شناخت بدست آمده از بازاریابی محتوا برای بهبود استراتژی‌های محتوا است. نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک، ناوبری، جستجوی ارگانیک و معیارهای تبدیل (مانند ثبت نام ایمیل، کلیک های صفحه، بازدید از صفحه و نرخ پرش) به تیم خدمات محتوای SEO ما در کسب درک عملی و پیاده سازی سریع به روز رسانی های لازم در استراتژی محتوا کمک کند. ما همچنین گزارش‌های ماهانه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا از پیشرفت خدمات بازاریابی محتوای خود مطلع باشید.

تولید ویدئو

بیش از نیمی از کاربران اینترنت هر روز ویدیوها را به صورت آنلاین تماشا می‌کنند. با استفاده از خدمات استراتژی محتوای ویدیویی ما، به طرح بازاریابی محتوای ویدیویی خود سرعت ببخشید. تیم خدمات محتوای سایت ما اسکریپت ها و راهنماهایی را برای انواع مختلف محتوای ویدیویی، از جمله مصاحبه، وبینارها، ارائه ها، بررسی محصول، ایمیل های ویدیویی و ویدیوهای درباره ما فرهنگ ایجاد می‌کند. آیا می‌خواهید ویدیوهای قدیمیتان را تغییر دهید؟ کارشناس محتوای ما می‌تواند با بهینه سازی محتوای ویدیوی شما، از به‌روز بودن و سئو شدن آن مطمئن شوید.

بازاریابی ایمیلی

آیا نمیدانید که چطور بدون آنکه خیلی بازاریابانه رفتار کنید، به مشتریان و فالورهای خود دست پیدا کنید؟ ما خدمات کپی رایتینگ سئوشده را برای حمایت از کمپین های بازاریابی ایمیلی شما ارائه می‌دهیم. ما به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات تولید محتوا و به منظور اطمینان از تناسب محتوای مناسب در بازاریابی ایمیلی و ارسال جمعی ایمیل به مخاطبان، به تجزیه و تحلیل موقعیت مکانی، جمعیت‌شناسی و رفتار آنلاین بخش‌های مختلف مخاطبانتان می‌پردازیم. تیم خدمات بازاریابی محتوای ایمیلی ما همچنین از آخرین گزارش‌های عملکرد کمپین ایمیلی در درک نقاط ضعف و قوت آن استفاده می‌کند.

بازاریابی تجارت الکترونیک (ایکامرس)

آیا راهکار‌های فعلی بازاریابی محتوای کسب و کارتان، نتایج دلخواهتان را به همراه می‌آورد یا هزینه بیشتری نسبت به سود دارند؟ با استفاده از خدمات مناسب در تولید محتوا، می‌توانید نرخ تبدیل خود را تقریباً شش برابر افزایش دهید! ما یکی از تیمهای پیشرو در بازاریابی محتوا هستیم که خدمات محتوای مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می‌دهیم و مشتریانمان هم به نتایج قابل توجهی دست پیدا می‌کنند. ما  پلتفرم مدنظرتان و دستورالعمل‌های بازاریابی محتوایی را تجزیه و تحلیل، رتبه فعلیتان را بررسی و براساس محصول، بازار تخصصی و نوع مشتری‌هایتان، توصیه‌های داده‌محوری برای بهینه‌سازی استراتژی بازاریابی محتوای تجارت الکترونیک ارائه می‌کنیم.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

گزارش SEMrush نشان داد که 94 درصد از بازاریابان از شبکه‌های اجتماعی مختلف برای توزیع محتوا استفاده می‌کنند. با توجه به رقابت شدید بازار آنلاین، چگونه می‌توانید مطمئن باشید که محتوای آنلاین شما برجسته است و به مخاطبان مناسب می‌رسد؟ نویسنده محتوای ما در همکاری نزدیک با متخصصان شبکه‌های اجتماعی، یک استراتژی محتوای موثر برای شبکه های اجتماعیتان ایجاد می‌کند. ما اهداف شما را شناسایی می‌کنیم، نیازهای اطلاعاتی مخاطبان و عادات رسانه های اجتماعی را تجزیه و تحلیل می‌کنیم، و محتوای شبکه اجتماعیتان را براساس نتایج تجزیه و تحلیل برنامه ریزی می‌کنیم.

چرا باید ما را برای بازاریابی محتوای SEO انتخاب کنید؟

چرا باید ما را برای بازاریابی محتوای SEO انتخاب کنید؟

بر چالش های صنعت غلبه کنید و معیارهای عملکردی خود را بهبود بخشید تیم بازاریابی اینترنتی ما یکی از شناخته شده ترین شرکت های بازاریابی محتوا است. راه‌حل‌هایی که برای بازاریابی محتوا ارائه می‌کنیم، به کسب‌وکارها در انتقال واضح و مطمئن پیام برند به مخاطبان کمک می‌کند.

می توانید موارد زیر را از خدمات تولید محتوای سایت ما بخواهید:

بازگشت سریع

مطالعات نشان می‌دهد که انتشار دو تا چهار محتوای جدید در هفته، بهترین نتایج را از نظر ترافیک و تبدیل به همراه می‌آورد. با استفاده از خدمات تولید محتوای سئو شده ما، در زمان لازم برای تولید محتوای صفحات و وبلاگتان صرفه‌جویی کنید. در جلسه مشاوره اولیه درباره جدول زمانی مد نظرتان و انتظاراتتان از استراتژی محتوا صحبت می‌کنیم تا چیزی از قلم نیافتد. ما در تولید محتوای سئوشده باکیفیت در بازه زمانی مدنظرتان، عملکردی فراتر از انتظار خواهیم داشت.

نویسندگان حرفه‌ای محتوای سئوشده

ما در ارائه استانداردهای مورد نیاز برای خدمات محتوای سئوشده در یک سایت حرفه ای و باکیفیت به مشتریان خود مطمئن هستیم. شرکت ما همه تلاشش را در همکاری نزدیک با تیم شما در انتقال هر چه مناسب‌تر پیام برندتان به مخاطبان هدف به کار می‌گیرد. تیم تولید محتوای سئوشده ما از فرآیند نوشتن محتوا و کاربرد عملی آن در سایت ها لذت می‌برد و کیفیت محتوای ما نشان دهنده این تعهد و تمایل به برتری است.

محتوای 100% اورجینال و با کیفیت بالا

بازاریابی محتوا به وضوح بخش بسیار مهمی از هر استراتژی آنلاینی است. به همین دلیل، ما از سئو شدن محتوای تولید شده برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان سایت مطمئن می‌شویم. برای این کار تحقیقات گسترده‌ای انجام می‌دهیم و قبل از ارسال خروجی نهایی، آن را برای اطمینان از منحصر به فرد بودن محتوا و انعکاس برندتان، ویرایش و تصحیح می‌کنیم. متخصصان محتوای ما با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارها، برای بررسی سرقت ادبی و اعتبار محتوای سایت استفاده می‌کنند.

تخصص در بازارهای مختلف

هر کسب و کاری به تخصص و رویکرد متفاوتی در تولید محتوا نیاز دارد. تخصیص یک کارشناس مسلط بر حوزه کسب‌وکارتان برای اطمینان از جذابیت استراتژی محتوا برای مخاطبان هدف و رفع نیازهایشان، یکی از راهکارهای تیم محتوای ما است. تیم تولید محتوای سالها است که در توسعه محتوای وب سایت برای پلتفرم ها و صنایع مختلف، از جمله حوزه درمان و پزشکی، مهاجرت، آموزش الکترونیکی، تعمیر کامپیوتر و بازسازی است. برای مشاوره با تیم بازاریابی محتوای ما برنامه‌ریزی کنید، تا در مورد استراتژی بازاریابی محتوای سئوشده برندتان بیشتر صحبت کنیم.

حقوق معنوی

ما از تفاوت دیدگاه، اولویت بازاریابی و ظرفیت مالی برندهای مختلف آگاهیم، بنابراین درخواست قراردادهای طولانی مدت نداریم. با تکمیل پرداخت هزینه تولید محتوای سئوشده، باید تمام حقوق معنوی آن به طور خودکار به شما منتقل شود. شرکت بهینه سازی محتوای ما همچنین خدمات تولید محتوای سئوشده بدون برچسب نیز ارائه می‌دهد، که می‌توانید راهکارهای بازاریابی برنددار دریافت شده را به مشتریان خود ارائه کنید.

تجزیه و تحلیل بازار هدف

تحقیق و تجزیه‌و تحلیل دو مورد از مهم ترین مؤلفه های مؤثر در تولید محتوای سئوشده است. نویسنده محتوای ما تجزیه و تحلیل بازار را برای شناسایی روندها، تعیین نقاط ضعف در استراتژی های بازاریابی محتوا و اصلاح آنها انجام می‌دهد. ما به طور کامل درباره برند، خدمات، هدف و مخاطبان وب‌سایت شما تحقیق می‌کنیم تا محتوای طراحی شده از کارآمدی و پویایی کافی برخوردار باشد. تیم خدمات محتوای ما همچنین با بررسی رقبایتان، نقاط ضعف آنها را تجزیه و تحلیل می‌کند و محتوای شما را برای بهره مندی از داده‌های بدست آمده تنظیم می‌کند.

WhatsApp
LinkedIn
Email
Telegram
فهرست مطالب
اسکرول به بالا
فرم درخواست سئو