سئو - اعتماد سازان

خدمات طراحی وبسایت

ui-ux-representations-with-laptop
۱۳ دی ۱۴۰۱ - شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک

اینترنت، معدن فرصت‌های طلایی برای انواع مشاغل در سراسر جهان است؛ از قدرت آن به نفع خود استفاده کنید. همین امروز با استفاده از خدمات طراحی سایت ما، حضور دیجیتالی خود را آغاز و پتانسیل بازار خود را کشف کنید. ما از طراحی و توسعه وبسایت گرفته تا بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری سایت با شما خواهیم بود!

با طراحی سایت حرفه‌ای، برندتان را در سرتاسر دنیا نمایش بگذارید.

با طراحی سایت حرفه‌ای، برندتان را در سرتاسر دنیا نمایش بگذارید.

در دنیای دیجیتال امروزی، ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه برای استفاده از بازارهای جدید و توسعه کسب و کار بسیار مهم است. آمارها نشان می‌دهند که تقریباً 4.57 میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر فعال اینترنت هستند که 59 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند. 53 درصد از این جامعه آنلاین برای اطمینان از درستی تصمیمشان، تحقیقاتی را قبل از ارتباط با یک برند انجام می‌دهند.

مطالعه‌ای از Episerver نشان داد که بازدید سایت یک برند از سوی 92 درصد از مصرف کنندگان، به دلایل متعددی به غیر از خرید است. اینها شامل تحقیق درباره محصول یا خدمت، مقایسه خرید و بررسی کسب و کار است. این داده‌ها ثابت می‌کنند که مصرف‌کنندگان به صورت ناگهانی خرید نمی‌کنند.

گستردگی بازار جهانی باعث شده تا ارزیابی و مقایسه برندهای مختلف برای پیدا کردن بهترین پیشنهادات، قیمت‌ها و ویژگی‌ها برای خریداران آنلاین منطقی باشد. شما بدون حضور در اینترنت، به طور خودکار فرصت برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود و افزایش محبوبیت برند خود را از دست می‌دهید. با طراحی سایت تعاملی و سفارشی، اعتماد مصرف کننده و ارجاعات از بازار را به دست آورید.

طراحی سایت، نماینده قوی‌تری برای برند و عامل رشد کسب و کارتان خواهد بود.

حضور دیجیتال، تنها به معنای طراحی سایت و انتظار برای پیدا شدن مشتری برای برند نیست. سایت همان بستر حضور آنلاین شرکتتان است و به عنوان نقطه ارتباط اولیه با مشتری و ماشین تبدیل شما عمل می‌کند. به این ترتیب، باید از داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو، متمایز بودن آن با رقبا و برقراری ارتباط مناسب با بازدیدکنندگان مطمئن شوید.

آمارها نشان می‌دهند که طراحی سایت بر 94 درصد از برداشت‌های اولیه تأثیر می‌گذارد. موتورهای جستجو همچنین به طراحی تعاملی سایت و ساختار مناسب محتوای آن امتیاز بالاتری می‌دهند. علاوه‌براین، 75 درصد از اعتبار سایت ناشی از طراحی سایت است.

داشتن یک طراحی سایت ریسپانسیو در جذابیت کسب و کارتان برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین از اهمیت بالایی برخوردار است. باید مطمئن شوید که مشتریان هدفتان در جستجوی آنلاین شرکت، یک پلتفرم تجاری و قانونی را می‌بینند. در غیر اینصورت، خطر از دست دادن اعتماد مشتریان احتمالی خود و انصرافشان از تعامل با برند وجود خواهد داشت.

بر روی طراحی سایت ریسپانسیو سرمایه گذاری کنید و با پیشنهادات برندتان اعتماد و اطمینان ایجاد کنید. شرکت طراحی سایت ما با ارائه خدمات طراحی سایت سئوپسند به بهبود رتبه سایت، افزایش قرارگیری در معرض آنلاین و تبدیل بازدیدکنندگان صفحه به مشتریان کمک می‌کند.

همین امروز یک جلسه مشاوره با تیم طراحی سایت ما داشته باشید و اجازه دهید تا سایتی را برایتان طراحی کنیم که ترافیک باکیفیت و نرخ تبدیل بالا را برایتان ایجاد کند.

چرا کسب و کارتان به طراحی سایت ریسپانسیو نیاز دارد؟

چرا کسب و کارتان به طراحی سایت ریسپانسیو نیاز دارد؟

سایتتان را برای موفقیت در آینده آماده کنید و ترافیک موبایلی خود را افزایش دهید. هنوز از طراحی سایت جدید یا بهینه سازی سایت قبلیتان مطمئن نیستید؟ چه صاحب یک استارت‌آپ باشید یا یک شرکت بزرگ، برای تبلیغ برند و ایجاد اثر دیجیتالی و قدرتمند خود در این بازار رقابتی، به طراحی سایت ریسپانسیو نیاز دارید.

امروزه، چندین کسب و کار از طراحی سایت ریسپانسیو برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان صفحه و حداکثرسازی فرصت‌های تبدیل استفاده کرده‌اند. با این حال، علیرغم محبوبیت روزافزون آن، بسیاری از شرکت‌ها هنوز به طراحی صفحات استاتیک رضایت می‌دهند. از رقابت عقب نمانید، از خدمات طراحی سایت سفارشی استفاده کنید و بهترین تجربه آنلاین ممکن را به مشتریان هدف خود ارائه دهید.

مطالعات نشان می‌دهند که تقریباً 3.5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد. نظرسنجی eMarketer همچنین نشان داد که بزرگسالان در ایالات متحده هر روز به طور متوسط 2 ساعت و 55 دقیقه را با دستگاه‌های تلفن همراه خود می‌گذرانند. با شیوع روزافزون استفاده از تلفن همراه در مکان‌ها و گروه‌های سنی مختلف، ضروری است که طراحی سایت خود را برای پاسخگویی به طیف گسترده‌ای از کاربران اینترنت، بهینه سازی کنید.

مزایای رقابتی طراحی سایت ریسپانسیو

دستگاه‌های مختلف از اندازه نمایشگر مختلفی هم برخوردارند و به همین دلیل، طراحی سایت ریسپانسیو برای سازگاری آن با تمامی نمایشگرهای فعلی و آینده از اهمیت بالایی برخوردار است. با طراحی سایت ریسپانسیو، می‌توانید از سازگاری سایتتان با نیازهای مشتری و قابلیت‌های دستگاه‌هایشان مطمئن باشید.

در اینجا دلایل بیشتری برای سرمایه گذاری بر روی خدمات طراحی سایت آورده‌ایم:

رتبه در موتورهای جستجو را بهبود دهید.

سرعت، کاربردپذیری و محتوای سایت از شاخص‌های اصلی ارزش سایت در نگاه موتورهای جستجو است. رتبه سایت سئوشده با طراحی ریسپانسیو در جستجوی کسب و کارهای دارای برند و بدون برند، رشد چشمگیری خواهد داشت. با کمک شرکت ما می‌توانید ازمطابقت سایتتان با دستورالعمل‌های موتورهای جستجو و کسب امتیازات بخش کاربردپذیری مطمئن شوید.

هزینه نگهداری سایت را کاهش دهید.

با طراحی سایت ریسپانسیو، شما فقط به یک نسخه از سایتتان نیاز دارید که برای همه دستگاه‌ها بهینه شده باشد. این موضوع، فرآیند زمان بر برنامه‌نویسی برای سیستم‌های مختلف را حذف و توسعه و مدیریت سایت شما را ساده می‌کند. مهمتر از آن، طراحی سایت ریسپانسیو برای موبایل، هزینه‌های توسعه و نگهداری سایت شما را کاهش می‌دهد.

حضور آنلاین موثری داشته باشید.

سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت تبدیل‌ محور، یک راه مقرون‌به‌صرفه برای حضور موثر در بستر اینترنت و بهبود رتبه سایتتان است. وب سایتی که به خوبی بهینه شده باشد، بازدید آنلاین بیشتری به دست می‌آورد و افراد مناسب را جذب می‌کند. با همکاری با تیم طراحی سایت ما از دیده شدن توسط مشتری هدف در زمان مناسب و توسط تمامی دستگاه‌ها و مرورگرهای بازار  مطمئن شوید.

ترافیک بیشتری کسب کنید.

گزارشی از eMarketer نشان داد که 69 درصد از مصرف کنندگان از گوشی‌های هوشمند خود برای انجام تحقیقات محصول استفاده می‌کنند. این جمعیت، 52.6 درصد از ترافیک جهانی وب را که از دستگاه‌های تلفن همراه می‌آید، تشکیل می‌دهد. تیم طراحی سایت ما، سایتتان را برای سازگاری با موبایل و مرورگر بهینه می کند تا آن را به یک ماشین تولید سرنخ تبدیل کند.

به مشتریان بیشتری دست پیدا کنید.

استفاده از موبایل برای کاربران اینترنتی به عنوان گزینه اصلی در وبگردی، از دسکتاپ پیشی گرفته است. داده‌های Comscore نشان می‌دهند که ۷۰ درصد از کل زمانی که در ایالات متحده در رسانه‌های دیجیتال صرف می‌شود، به وسیله گوشی‌های هوشمند است. با سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت ما، یک وبسایت ریسپانسیو داشته باشید.

تبدیل‌های بیشتری داشته باشید.

طبق آمار Smart Insights، نرخ تبدیل جهانی در بخش خرده فروشی برای دستگاه های تلفن همراه، 1.82 درصد است. می توانید با استفاده از خدمات طراحی سایت وردپرسی ما، یک سایت موبایل پسند داشته باشید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. طراحی سایت ریسپانسیو نه تنها مشتریانتان را به سمت فروش می‌کشاند، بلکه مکمل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و کمپین‌های تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک نیز خواهد بود.

تجربه کاربری صفحه را بهینه کنید.

قابلیت خرید موبایلی سایت برای 6 نفر از هر 10 خریدار، پارامتر بسیار مهمی در انتخاب برند به شمار می‌رود. با توجه به اینکه 30 درصد از جستجوهای گوگل از طریق تلفن های همراه انجام می‌شود، داشتن یک طراحی سایت ریسپانسیو برای دستیابی به موفقیت آنلاین ضروری است. خدمات طراحی سایت ما به گونه‌ای است که یک تجربه کاربری جذاب را برای کاربران موبایلیتان ارائه دهد.

شهرت برندتان را افزایش دهید.

تجربه کاربری جذاب و مثبت به بهبود تصویر برند کمک می‌‎کند و اعتماد آنلاین را افزایش می‌دهد. یک مطالعه تحقیقاتی Smart Insights نشان داد که 65 درصد از مشتریان با مشاهده موبایلی سایت یک کسب و کار، دیدگاه بهتری نسبت به آن پیدا می‌کنند. با طراحی سایت ریسپانسیو، لازم نیست نگران خوانایی و ناوبری وبسایت خود باشید. خدمات طراحی سایت ما هویت کسب و کارتان را با طراحی یک سایت کاربرپسند می‌سازد و تقویت می‌کند.

چگونه طراحی سایت ریسپانسیو، تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد؟

چگونه طراحی سایت ریسپانسیو، تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد؟

عملکرد سایت خود را بهبود دهید و تعامل بی‌نظیری برای برند ایجاد کنید. نمی‌توان از نقش حیاتی طراحی سایت ریسپانسیو در بهبود تجربه کاربری چشم‌پوشی کرد. طراحی سایت ریسپانسیو یک تجربه کاربری ثابت را در نمایشگرهایی با رزولوشن‌های مختلف ارائه می‌دهد؛ عناصر غیرضروری صفحه را حذف می‌کند و تجربه آنلاین فوق العاده‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند. با سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت ما، چه صاحب کسب و کار یا یک بازاریاب باشید، دست پری خواهید داشت.

اخیراً گوگل Core Web Vitals (مجموعه‌ای از معیارهای جدید که سرعت و تجربه کاربری درلحظه سایت‌ها را اندازه‌گیری می‌کند.) را معرفی کرده است. این عوامل برای تعیین امتیاز تجربه کاربری صفحات سایت به آن اضافه می‌شود. Core Web Vitals همچنین بخشی از به‌روزرسانی الگوریتم اصلی Google (از مارس 2021) خواهد بود که روش جدیدی برای ارزیابی و رتبه‌بندی سایت‌ها بر اساس تجربه کاربری سایت را ارائه می‌دهد.

خدمات طراحی سایت ما بر بهینه‌سازی سایت براساس تجربه کاربری و دستیابی به موفقیت بلندمدت متمرکز است. تیم طراحی سایت ما با رعایت همه بخش‌های Core Web Vitals الگوریتم گوگل در سایتتان را تضمین می‌کند:

ما 101 درصد به موفقیت دیجیتالی شما متعهد هستیم. با تیم طراحی سایت ما، می‌توانید انتظار یک طراحی سایت سئوشده و ریسپانسیو، تعامل مناسب با بازدیدکنندگان سایت و نمایش هویت برند منحصر به فرد خود را داشته باشید.

کارشناسان طراحی سایت وردپرس

با داشتن یک سایت سفارشی، هویت برندتان را نمایش دهید. بازار وردپرس، با اختلاف، بیشترین سهم را در بازارهای آنلاین سراسر جهان دارد. آمارها نشان می‌دهند که 59.4 درصد از تمام سایت‌های جهان از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می‌کنند. وردپرس تقریباً 35 درصد از اینترنت را در اختیار دارد و همچنین مسئول 1.1 میلیون ثبت دامنه جدید در هر شش ماه است.

این اعداد با توجه به CMS کاربرپسند و به روز رسانی آسان وردپرس، خیلی عجیب نیستند. با وردپرس می‌توانید وارد سایت خود شوید و تغییرات فوری را ایجاد کنید؛ همچنین افزونه‌ها، پشتیبانی و گزینه‌های امنیتی متعدد وردپرس، به صاحبان سایت در ایجاد یک تجربه کاربری یکپارچه کمک می‌کند.

مواردی که با همکاری با خدمات طراحی سایت وردپرس ما کسب خواهید کرد، عبارتند از:

 • فرآیند کامل طراحی سایت وردپرس
 • متخصصان طراحی سایت وردپرسی
 • توسعه دهندگان فرانت‌اند خبره
 • تست های عملکردی سایت
 • مدیریت پروژه مشتری محور
 • گزارشات جامع کمپین‌های اجرا شده

راهکارهای سفارشی طراحی سایت

با یک سایت سفارشی، هویت برند خود را ایجاد کرده و به آن اعتبار ببخشید. ما زمان و تلاشمان را صرف توسعه طراحی سایتی می‌کنیم که با برند منحصر به فردتان و همچنین نیازهای مخاطب هدفتان مطابقت داشته باشد. تیم طراحی سایت وردپرسی ما از قالب‌ها و پکیج‌های گرافیکی آماده استفاده نمی‌کند. ما تجزیه و تحلیل عمیق سایت و رقبا، و تحلیل رفتار مخاطبان را برای شناسایی نقاط فروش منحصر به فرد (USP) و مسیر دستیابی به تبدیل انجام می‌دهیم.

با خدمات طراحی سایت وردپرسی ما می‌توانید:

 • برای خودتان اعتبار ایجاد کنید.
 • از تصویر برند خود محافظت کنید.
 • گزاره های ارزش منحصر به فرد خود را برجسته کنید.
 • تداعی برند مثبت ایجاد کنید.
 • یک تجربه برند سفارشی را ارائه دهید.
 • مقیاس پذیری سایت خود را بهبود بخشید.
 • هزینه های توسعه و مدیریت سایت را کاهش دهید.
 • سودآوری بلند مدت سایت خود را افزایش دهید

با یک سایت سفارشی، این قدرت را دارید که تمام جنبه‌های طراحی و عملکرد سایتتان را کنترل کنید. کارشناسان طراحی و توسعه سایت ما از انعکاس شخصیت برندتان در ناوبری، طرح بندی، طرح رنگ و گرافیک سایت مطمئن می‌شوند. مهمتر از آن این است که شرکت طراحی سایت ما با سئو کردن سایت، دستیابی به رتبه آنلاین بهتر و جذب ساده‌تر مخاطب هدف را ممکن می‌کند. به قالب‌های آماده بسنده نکنید؛ با سرمایه گذاری در طراحی صفحات سفارشی، یک نمایندگی دیجیتال قابل اعتماد از شرکت خود بسازید.

خدمات طراحی سایت

تولید محتوا

سایتتان را با اطلاعات اورجینال، جامع و مرتبط با صنعت که نیازها و نگرانی‌های مشتریانتان را برطرف کند، به روز نگه دارید. تیم طراحی سایت ما همچنین شامل متخصصان تولید محتوایی است که استراتژی‌های محتوای داده‌محور را ایجاد می‌کنند. ما در فرایند همکاری با مشتریانمان به آنها در سئو کردن محتوای سایت برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین کمک می‌کنیم.

تولید ویدئو

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که 51 درصد از متخصصان بازاریابی، ویدیو را بهترین محتوا برای جلب توجه مخاطب و کسب بازده سرمایه (ROI) بالا می‌دانند. با بارگذاری محتوای ویدیویی، می‌توانید مشتریان با نرخ تبدیل بالا را جذب کنید. شرکت طراحی سایت ما برای تولید ویدیوهایی که پیام برند شما را منتقل و بینندگان را برای زیر و رو کردن سایتتان ترغیب می‌کند، با تیمی از کارگردانان و فیلمبرداران همکاری می‌کند.

طراحی لوگو

لوگوی شرکت به عنوان نقطه اولیه آشنایی با مشتریان و پایه‌ای مهم برای برندسازی عمل می‌کند. با طراحی لوگوی سفارشی می‌توانید هویت برند، حرفه‌ای بودن و قابل اعتماد بودن خود را نشان دهید. ما خدمات طراحی لوگو و طراحی مجدد لوگو را با قیمتی عالی ارائه می‌دهیم.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)

با سرمایه گذاری روی خدمات طراحی سایت سئوشده، از کراول و ایندکس شدن بدون دردسر سایتتان مطمئن شوید. شرکت طراحی سایت ما:

 • محتوای سایتتان را بهینه می‌کند.
 • ویژگی‌های alt توصیفی تصویر را می‌نویسد.
 • استانداردهای W3C را رعایت می‌کند.
 • از لینک بیلدینگ برای کمک به مشتریان در هدایت ساده‌تر به سایت استفاده می‌کند.
 • از تناسب ناوبری سایت برای موتورهای جستجو مطمئن می‌شود.

 این روش‌ها در افزایش رتبه‌بندی جستجوی شما بسیار مهم هستند.

بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO)

با کمک تیم طراحی سایت ما، بازدیدکنندگان صفحه خود را تا انتهای قیف فروش بکشانید. تیم ما سرعت سایت شما را بهینه می‌کند، فیلدهای غیرضروری فرم را حذف می‌کند، فراخوان‌ها به عمل (CTA)های واضح را قرار می‌دهد و ناوبری صفحه شما را ساده می‌کند.

سئو فنی

با ترکیب راهکارهای سئوی فنی و طراحی سایت وردپرس، قابلیت ریسپانسیو سایتتان برای دستگاه‌های مختلف را افزایش دهید. تیم ما حسابرسی دامنه، گزارش‌گیری از خطاهای کراولینگ، بهینه سازی سرعت صفحه، بررسی لینک‌های ناقص و سئوی سایت برای موبایل را اجرا می‌کند؛ در یک کلام، از بهینگی تمام صفحات سایتتان برای خزنده‌های موتورهای جستجو و کاربران آنلاین مطمئن می‌شویم.

تجزیه و تحلیل وب سایت

شرکت طراحی سایت وردپرس ما برای تعیین فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط ضعف و قوتتان، تجزیه و تحلیل کاملی از سایت خواهد داشت. ما همچنین:

 • حسابرسی سئو را اجرا می کنیم.
 • رقبایتان را تجزیه و تحلیل می کنیم.
 • سرعت و عملکرد سایتتان را آزمایش می‌کنیم.
 • ترافیک سایتتان را تجزیه و تحلیل می‌کنیم.

این کارها زمینه بهبود کاربردپذیری سایتتان را فراهم و انگیجمنت سایت شما را نیز افزایش می‌دهد.

هاستینگ سایت

با خدمات هاستینگ ما، عملکرد بارگذاری سایت خود را افزایش دهید و امنیت آن را بهبود بخشید. ما طرح‌های هاستینگ مختلفی را به مشتریانمان ارائه می‌دهیم که متناسب با نیازها و ظرفیت مالی‌شان باشد. بسته‌های هاستینگ سایت ما شامل هاستینگ وردپرس، خدمات لینوکس، برنامه‌های ذخیره‌سازی ابری و پشتیبانی 24/7 مشتری است. ما همچنین دسترسی به ابزارهای مدیریت دامنه گسترده را برای حفظ امنیت و پایداری دامنه‌های شما فراهم می‌کنیم.

نگهداری و ارتقای سایت

نگهداری منظم سایت برای اطمینان از عملکرد آن با ظرفیت کامل، یک نکته حیاتی است. ما برای تعیین نقاطی که به نگهداری و ارتقا نیاز دارند، یک برنامه دوره‌ای و منظم برای بررسی و نگهداری سایت و تجزیه و تحلیل ایجاد می‌کنیم. با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل، استراتژی‌هایی را برای افزایش امنیت سایت، افزایش ترافیک و بهینه سازی تجربه کاربری تعیین می‌کنیم.

طراحی سایت تجارت الکترونیک

مطالعات نشان می دهند که 88 درصد از خریداران آنلاین به دلیل تجربه کاربری بد، یک سایت را ترک می‌کنند و هرگز باز نمی‌گردند؛ اجازه ندهید این اتفاق برای فروشگاه‌های آنلاین شما بیفتد. از طراحی سایت تجارت الکترونیک ما استفاده کنید و اولین تأثیر مثبت را بر مشتریان بالقوه خود ایجاد کنید. ما صفحات محصول شما را بهینه می‌کنیم، طراحی وب شما را ساده و حرفه‌ای نگه می‌داریم، از تصاویر با کیفیت بالا استفاده می‌کنیم و تولید محتوای سایتتان را در ساختاری دلپذیر می‌کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی

آماده راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود هستید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید تا یک طراحی سایت فروشگاهی ایمن، سئوشده و متناسب با برند خود را دریافت کنید. تیم طراحی سایت ما برای تضمین سازگاری و ریسپانسیو بودن سایتتان برای هر دستگاه و رزولوشنی از کوئری‌های CSS استفاده می‌کند. همچنین نامنظمی بصری و ویجت‌های غیر ضروری را حذف می‌کنیم و تصاویر و محتوای باکیفیت متناسب با برندتان را در سایت می‌گنجانیم.

خدمات طراحی سایتی که نتایج مثبتی را به همراه می‌آورد.

ما فقط به دنبال طراحی سایت متناسب با کسب و کار و نیازهای منحصر به فرد مشتری نیستیم. به عنوان یک شرکت طراحی سایت مشتری محور، ما از شما می‌خواهیم که در هر مرحله از فرآیند مشارکت داشته باشید. وقتی طراحی سایتتان بر عهده ما باشد، می‌توانید انتظار داشته باشید که:

ارتباط مستقیمی با کارشناسان وردپرس داشته باشید.

شرکت طراحی سایت ما برای بحث در مورد نیازهای پروژه و جلسات، مشاوره‌های منظمی را با تیم شما خواهد داشت. اینها شامل استراتژی طراحی سایت، الزامات طراحی، جزئیات بودجه، محدوده کار و جدول زمانی است؛ این جلسات برای راحتی مشتریان، از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود.

فرآیندهای مشتری محور

حرف آخر در مسیر پروژه طراحی سایت را صاحب کسب و کار می‌زند. ما یک تیم اختصاصی از مدیران پروژه را برای همکاری با شما، بررسی روند وب، تعیین انتظارات، پاسخگویی به سوالات و اطمینان از آگاهی کاملتان از نحوه طراحی سایت تعیین می‌کنیم. تیم ما همچنین فرآیند تایید استراتژی، طراحی، محتوا و راه‌اندازی سایت شما را دنبال می‌کند.

تمرکز شدید روی مشتری

تیم طراحی سایت ما یک فرآیند سفارشی را متناسب با نیازهای شما توسعه می‌دهد. البته می‌دانیم که برنامه‌ها بعضا ممکن است سنگین شوند، بنابراین تصمیم اینکه به صورت کامل یا دورادور در جریان توسعه و طراحی سایت باشید بر عهده خودتان خواهد بود. شرکت طراحی سایت ما عمیقا به موفقیت آنلاین شما متعهد است؛ به ما اعتماد کنید تا تمام نیازهای شما را با نهایت دقت و تعهد، مدیریت کنیم.

طراحی سایت ریسپانسیو و موبایل‌پسند

مطالعات نشان می‌دهند که 52 درصد از تمام فعالیت‌های اینترنتی در ایالات متحده از طریق دستگاه‌های تلفن همراه انجام می‌شود. برای همراهی با تغییر رفتار آنلاین مصرف‌کنندگان و به‌روزرسانی الگوریتم “اول موبایل” گوگل، از بهترین شکل نمایش سایت در نمایشگرهای با رزولوشن مختلف و عملکرد مناسب آن مطمئن می‌شویم. مهمتر از آن اینکه برای کمک به کاربران در یافتن اطلاعات و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری، فراخوان به عمل (CTA)های واضحی را در سایت قرار می دهیم.

سایت سئوشده

در همکاری با ما به سایتی دست پیدا می‌کنید که همه خشت‌هایش با در نظر گرفتن بهترین شیوه‌های سئو روی هم قرار داده شده‌اند. سایتی برایتان می‌سازیم که پیام شرکت را به همراه تمام اطلاعات لازم در مورد محصولات، خدمات و فرهنگ شرکتتان منتقل کند.

خدمات طراحی سایت همه جانبه

خدمات طراحی سایت همه جانبه

با طراحی سایت سفارشی به جذابیت بصری، سهولت کاربری، بهینهسازی برای موتورهای جستجو، موبایل‌پسند بودن، تبدیل بازدیدکننده به مشتری و رشد پیوسته دست پیدا کنید. تخصص تیم ما در بازاریابی دیجیتال، باعث می‌شود تا طراحی سایت با عملکردهای پیشرفته‌ای مانند تجارت الکترونیک، رمزنگاری محتوا، تشکیل انجمن‌ها و ثبت رویدادها را در اختیارتان قرار دهیم. فقط چیزی که می‌خواهید را بگویید، ما برایتان آماده‌اش می‌کنیم. ما همچنین تولید محتوا برای برندسازی را نیز ارائه می‌دهیم و به این وسیله علاوه‌بر روایت داستان برندتان، جذب ترافیک با سئوپسندترین روش‌ها را برایتان ممکن می‌کنیم.

سوالات متداول خدمات طراحی سایت

طراحی سایت چقدر طول می‌کشد؟

زمان لازم برای تکمیل طراحی سایت بر اساس اندازه آن (تعداد صفحات)، نوع طراحی مورد نیاز، جلوه‌های ویژه استفاده شده یا جنبه‌های منحصر به فرد متفاوت خواهد بود. نکته اصلی در این فرایند، دوره آماده‌سازی است که در طی آن وایرفریم‌ها ساخته می‌شوند و رفت و برگشت بین تیم طراحی و توسعه و ویرایش‌ها و ویرایش‌های نهایی انجام می‌شود.

چگونه می‌توانم سایت فعلی خود را بازطراحی کنم؟

طراحی مجدد سایت زمانی به صرفه است که نیازهای بازدیدکنندگان سایتتان را برآورده کند. تجربه کاربری قوی‌تر می‌تواند سایتتان را همانطور که مدنظرتان بود، به کاربرانتان عرضه کند. برای اطمینان از طراحی و نزدیکی سایتتان برای تجربه کاربری مدنظرتان، شاید لازم باشد که طراحی سایتتان را به‌روزرسانی کنید. این فرآیند شامل تجزیه و تحلیل عملکرد، درک کاربران فعلی و بازدیدکنندگان بالقوه، تجزیه و تحلیل رقبا، تعیین اهداف، بروز رسانی استراتژی سئو و بهینه سازی سایت با طراحی ریسپانسیو است.

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟

طراحی ریسپانسیو به روشی گفته می‌شود که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک استاندارد است. در این شکل از طراحی سایت، محدودیتی در نمایش سایت در نمایشگرها و رزولوشن‌های مختلف وجود ندارد. این بدان معنی است که محتوای سایت همیشه واضح است و صرف نظر از دستگاهی که در آن دیده شود، برای تجربه کاربری بهینه شده باشد. این روشی است که امکان نمایش سایت، هم در رایانه‌های رومیزی و هم در دستگاه‌های تلفن همراه، بدون نیاز به برنامه نویسی جداگانه را می‌دهد.

طراحی سایت سئوپسند چیست؟

در طراحی سایت باید استراتژی‌های بهینه سازی برای موتور جستجو (SEO) را در نظر گرفت. یک طراح سایت باید سایت را با در نظر گرفتن اصول سئو ایجاد کند تا یک بازاریاب دیجیتال بتواند سایت را بهینه کند. در نتیجه، سایت ترافیک بیشتری به دست می‌آورد و در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بهتری کسب می‌کند. گوگل تمام سایت‌ها را کراول و فهرست می‌کند و سایت‌های سئوشده از رتبه بهتر و اعتبار دامنه بالاتر برخوردار خواهند شد.

هر چند وقت یک بار باید سایتم را به روز کنم؟

این برای بخش‌های مختلف سایتتان متفاوت است؛ برای مثال، می‌توانید محتوای خود را تا جایی که احساس می‌کنید با برند و پیام برندتان مطابقت دارد، به روز کنید. مشتریان از محتوای جدید و تازه لذت می‌برند، بنابراین باید تعداد دفعات به روزرسانی‌های خود را تعیین کنید. سایت‌ها معمولا محتوای جدید و مرتبط را به صفحه وبلاگ خود اضافه می‌کنند و اکثر برندها به روزرسانی‌های خود را در بازه‌های هفتگی انجام می‌دهند. محتوای سئوشده تاثیر چشمگیری روی رتبه جستجوی ارگانیک شما می‌گذارد. به روزرسانی امنیت و عملکرد سایت، یا افزودن یک ویژگی جدید برای اطمینان از سازگاری وبسایت شما با موتورهای جستجو معمولاً باید هر چند ماه یکبار انجام شود. برای تعیین تعداد دفعات لازم برای این به روز رسانی‌ها با تیم طراحی و توسعه خود صحبت کنید. آنها سلامت سایتتان را بررسی می‌کنند و از درستی پیوندها و عملکردها مطمئن می‌شوند.

WhatsApp
LinkedIn
Email
Telegram
فهرست مطالب
اسکرول به بالا
فرم درخواست سئو